Zabudowy loggi Warszawa. Jaką zabudowę wybrać?

Przez lata przyzwyczailiśmy się do balkonów, jednak w ostatnim czasie ponownie wzrasta zainteresowanie loggiami. Można określić je jako otwarte wnęki w budynku, ponieważ, w odróżnieniu od tarasów, nie wychodzą one poza jego strukturę. Takie rozwiązanie architektoniczne daje ogromne możliwości.

Zabudowy loggi Warszawa – dlaczego warto z nich skorzystać?

Opisywane wnęki są otoczone ścianami przynajmniej z dwóch stron. Oznacza to, że decydując się na zabudowy loggi Warszawa, zyskujesz kolejne w pełni zabezpieczone pomieszczenie w swoim domu. Dzięki szklanym panelom loggia może stać się niemal kolejnym pokojem. Z takiego rozwiązania korzystają właściciele domków jednorodzinnych, restauracji i kawiarni, a także mieszkańcy bloków. Ci ostatni muszą jednak skontaktować się ze spółdzielnią przed wykonaniem remontu. Nie ma przy tym powodów do obaw – szklane panele nie ingerują w konstrukcję budynku.

Być może zastanawiasz się, czy zabudowy loggi Warszawa faktycznie będą dobrym rozwiązaniem. W końcu, tak jak wspomnieliśmy, loggia i tak jest otoczona ścianami, w przeciwieństwie do balkonu. Pomyśl jednak o możliwościach aranżacji w pełni zabudowanej przestrzeni!

Decydując się na szklane panele, możesz tylko zyskać. Ich wykonanie jest na tyle funkcjonalne, że pozwala na ich otwieranie i zamykanie w dowolnym momencie. Oznacza to, że nie tracisz tego, co stanowi podstawę tarasu – świeżego powietrza, pięknego widoku i namiastki ogrodu w swoim mieszkaniu. Wręcz przeciwnie, od teraz możesz cieszyć się tym pomieszczeniem przez cały rok!

Zabudowa loggi Warszawa – zalety

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zabudować balkon, loggię lub taras szklanymi panelami, pozwól, że pomożemy ci podjąć właściwą decyzję. Przeczytaj o kilku najważniejszych korzyściach, płynących z zabudowy loggi Warszawa.

  • Szklana zabudowa uczyni twoją przestrzeń w pełni bezpieczną dla dzieci i zwierząt.
  • Dzięki niej możesz cieszyć się dodatkową przestrzenią przez cały rok, nie tylko w upalne dni.
  • W Internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji, dotyczących aranżacji loggi.
  • Na zabudowanym tarasie lub loggi możesz przebywać o każdej porze dnia i nocy. Zrelaksuj się, podziwiaj krajobrazy, spędzaj miło czas z gośćmi i domownikami.
  • Szklana zabudowa to ochrona przed hałasem i wiatrem, a także potwierdzona badaniami ekspertów oszczędność energii.
  • Marzy ci się własny ogródek? Teraz nie musisz obawiać się, że niskie temperatury zaszkodzą twoim roślinom!

Rodzaje zabudowy

Wybieraj spośród wariantów ramowych i bezramowych, które są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. W zależności od potrzeb i budżetu, zdecyduj się na pleksi lub grubą szybę. Lumon – producent i monter szklanej zabudowy – zadba o twój komfort i satysfakcję bez względu na to, który produkt wybierzesz. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację i prezentację oferty. Wówczas poznasz orientacyjną cenę i termin realizacji usługi. Nie musisz obawiać się trudności związanych z lokalizacją budynku – Lumon działa na terenie całej Polski, rozpowszechniając sprawdzone skandynawskie rozwiązania.

Dodaj komentarz