Wynajem lasera — w jaki sposób pomoże Ci rozwinąć Twój salon urody?

Wynajem lasera — w jaki sposób pomoże Ci rozwinąć Twój salon urody?

Jeżeli chcesz, by Twój salon kosmetyczny stale zyskiwał grono nowych klientek, przez co znacząco zwiększysz swój zysk, postaw na wynajem lasera Light Sheer, Lumenis M22 oraz Lipo Cryo. To nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci na przeprowadzenie profesjonalnych zabiegów usuwających niechciane owłosienie oraz poprawiających wygląd skóry.

Wynajem lasera M22, Light Sheer, Lipo Cryo lub sprzętu do zabiegu falą uderzeniową Storz jest tanią alternatywą dla zakupu urządzenia w pełnej cenie. Może ona sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych. Po co przepłacać? Lepszym rozwiązaniem jest wynajem, który nie pochłonie całego Twojego budżetu. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretne dni, w których chcesz wykonywać tego typu usługi i zachęcić klientki do odwiedzenia Twojego gabinetu. Nie musisz także przeprowadzać zabiegów samodzielnie! To wiąże się z zatrudnianiem specjalistów bądź inwestowaniem w drogie szkolenia. Istnieje dużo prostsze rozwiązanie — wynajem lasera w Depilar.pl wraz z usługą. Zajmiemy się przeprowadzaniem zabiegów, a ty będziesz czerpać czysty zysk.

Coraz więcej klientek szuka nowoczesnych form dbania o urodę — Twój laser z pewnością je zachwyci! Dzięki niemu osiągną spektakularne efekty, które ciężko osiągnąć przy pomocy standardowych kosmetyków. Co więcej, posiadając w swoim salonie laser, stworzysz swój profesjonalny wizerunek, jaki z pewnością przyniesie Ci większe zainteresowanie.

Dlaczego warto zainwestować w wynajem lasera w Depilar.pl?

Oferowany przez nas sprzęt znacząco różni się od innych urządzeń, z jakimi można spotkać się obecnie na rynku. Laser diodowy charakteryzuje się największą skutecznością, przy jednoczesnym braku podrażnień, przez co uzyskasz najlepsze z możliwych efektów bez zaczerwienienia i obtarć. Klientki z pewnością docenią dobór sprzętu!

Równie dużą popularnością cieszą się urządzenia Lipo Cryo i Lumenis M22. Sprzęt Lipo Cryo przeznaczony jest do niwelowania nadmiernej tkanki tłuszczowej — za jego pomocą zostaje ona zredukowana aż do 45%. Szczególnie sprawdza się w przypadku osób, które rozpoczęły regularne ćwiczenia lub dietę, jednak nie przyniosły one oczekiwanego rezultatu. W wielu przypadkach już pierwszy zabieg Lipo Cryo może dać zadowalający efekt, wszystko zależy od stopnia redukcji tkanki tłuszczowej, jaki chce osiągnąć klientka.

Wynajem Lipo Cryo i Light Sheer to nie wszystko, co oferujemy. W ofercie posiadamy także sprzęt Lumenis M22 do usuwania przebarwień, pajączków i zmarszczek, a także urządzenie do wykonywania zabiegów przy użyciu fali uderzeniowej Storz Medical. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie i skontaktowania się z nami!