Powiększanie ust kwasem hialuronowym Juvederm Ultra Smile

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Juvederm Ultra Smile

Wiele kobiet narzeka na wygląd swoich ust, pragnąc by wyglądały one na pełniejsze, a ich kontur był idealny. Na szczęście już od lat medycyna estetyczna umożliwia nam natychmiastową poprawę ich wyglądu. Najbardziej popularnym zabiegiem pozwalającym na uzyskanie idealnych ust jest powiększanie ich z zastosowaniem kwasu hialuronowego, np. Juvederm Ultra Smile [https://ampgroup.com.pl/juvederm-ultra-smile-2x055ml/].

Jak działa Juvederm?

Preparat Juvederm Ultra Smile, który w swojej ofercie posiada praktycznie każda renomowana hurtownia estetyczna to delikatny wypełniacz powstały specjalnie z myślą o modelowaniu ust, a zastosowany w nim kwas hialuronowy posiada niezwykle delikatną i jedwabistą strukturę. Wygodna forma gładkiego, plastycznego żelu Juvederm Ultra Smile pozwala uzyskać doskonałe rezultaty, gdyż podczas iniekcji wyjątkowo łatwo przepływa do wypełnianych miejsc, umożliwiając lekarzowi wykonującemu zabieg niezwykle precyzyjne korygowanie bez efektu przerysowania. Juvederm cena oferowana przez sklep medycyny estetycznej jest niezwykle korzystna w stosunku do jakości produktu i uzyskiwanych efektów. Sam preparat przeszedł restrykcyjne testy kliniczne, a w trosce o komfort pacjentek jako pierwszy preparat tego typu na rynku zawiera w sobie lidokainę – środek znieczulający, gwarantujący brak odczuwania bólu zarówno w trakcie, jak również po przeprowadzonym zabiegu, co potwierdzają liczne juvederm opinie zadowolonych pacjentek. Warto również podkreślić, iż Juvederm Smile charakteryzuje się bardzo dobrym usieciowaniem zastosowanego w nim kwasu hialuronowego, co znacząco wpływa na trwałość efektów uzyskiwanych w trakcie zabiegu. Juvederm hurtownia podkreśla także, że ta seria preparatów jako jedyna posiada gwarancję utrzymywania się rezultatów aż do roku czasu.

Co daje zabieg?

Zabieg z użyciem Juvederm Ultra Smile jest odpowiedzią na wiele potrzeb zgłaszanych przez pacjentki, z których najczęstsze poza oczywistym zwiększeniem objętości ust to: wzmocnienie symetrii między wargą dolną i górną, poprawa obrysu i nadanie ustom odpowiedniego kształtu, podniesienie kącików ust oraz tzw. łuku kupidyna i rynienki przynosowej. Ponadto wprowadzenie metodą iniekcji śródskórnej preparatu Juvederm Ultra Smile pozwala na wypełnienie i zlikwidowanie drobnych bruzd i zmarszczek wokół ust, w tym tzw. zmarszczek palacza, a także nadanie ustom świeżości, a otaczającej je skórze zdrowego wyglądu. Zabieg przeprowadzany w gabinecie medycyny estetycznej nie jest długi, zwykle wynosi około 15-20 min, chociaż zależy to od miejsca docelowego iniekcji. Zazwyczaj jest on poprzedzony konsultacją lekarską z lekarzem medycyny estetycznej, który będzie wykonywał zabieg. Lekarz ten pomoże również określić jak często należy powtarzać zabieg, aby utrzymać uzyskane po pierwszym wstrzyknięciu efekty. Jest to sprawa indywidualna zależna od wieku i kondycji pacjenta, jego ogólnego stylu życia, oraz ilości użytego preparatu. Zaletą Juvederm Ultra Smile jest fakt, iż każda kolejna dawka daje zwykle efekt dłuższy od poprzedniej.