Gdzie pojechać na urlop w 2020 roku – 3 najatrakcyjniejsze kierunki

Gdzie pojechać na urlop w 2020 roku – 3 najatrakcyjniejsze kierunki

Bardzo bogate oferty biur podróży sprawiają, że jesteśmy w stanie odwiedzić praktycznie każdy zakątek naszej planety. Niezwykła łatwość w przemieszczaniu się czy to samolotami, czy autokarami sprawia, że każdy z nas może przynajmniej raz w roku pozwolić sobie na zagraniczny urlop za niewygórowaną cenę. Zastanawiasz się nad tym, gdzie pojechać na wakacje w 2020 roku? Zobacz kilka najlepszych propozycji i kierunków, które chętnie wybierają turyści.

Cypr

Oferty wycieczek na Cypr można dostrzec w praktycznie każdym biurze podróży. Jest to kierunek, który nasi rodacy wręcz pokochali i wybierają go nawet częściej niż rozsławioną już Grecję czy też Chorwację. Ta wyspa kryje wiele niezwykłych zabytków, ale także jest rajem dla plażowiczów, którzy uwielbiają wylegiwać się na gorącym piasku. Będąc na Cyprze, warto wypożyczyć samochód, aby móc swobodnie poruszać się między miastami i zobaczyć najważniejsze zabytki tego miejsca. Średnia temperatura waha się tam w okolicach 30 stopni, więc jest tam całkiem przyjemnie, ale nie upalnie, co mogłoby utrudniać funkcjonowanie w godzinach szczytu. Koniecznie musisz odwiedzić otoczone murami stare miasto – Nikozję, a także słone jeziora, na których łatwo jest dostrzec flamingi. Wycieczka w te rejony nie powinna Cię kosztować zbyt wiele i spokojnie można sobie na nią pozwolić podczas tegorocznego urlopu.

Indonezja

Marzy Ci się podróż, w egzotyczne strony naszego globu? Dzięki https://duabenua.com/pl/, Indonezja jest na wyciągnięcie ręki, a z doświadczonym przewodnikiem możesz zobaczyć miejsca, które do tej pory znałeś jedynie z fotografii i filmów. Indonezyjskie wyspy bogate są w wyjątkową faunę i florę, a także zabytki, które znacznie różnią się od tych, które znamy z Europy. Dobra pogoda panuje tam praktycznie cały rok, a temperatury wahają się tylko nieznacznie – niezależnie od miesiąca. Możesz odwiedzić jedną z rajskich wysp tego kraju np. Bali. To doskonałe miejsce do tego, aby nurkować i oddać się relaksowi na plaży. Dla osób spragnionych przygody https://duabenua.com/pl/ również przygotowała coś specjalnego. Masz możliwość odwiedzenia miejsc, w których wyjątkowa kultura Indonezyjczyków przeplata się z wiekowymi tradycjami.

Malta

To jeden z ulubionych kierunków Polaków. Co roku właśnie w tym miejscu można spotkać tysiące naszych rodaków, którzy rozkoszują się słońcem i średniowiecznymi zabytkami. To także miejsce dla osób, które lubią imprezowy tryb życia i odwiedzając inny kraj, chętnie biorą udział w zabawach z jego mieszkańcami. Na Malcie nie brakuje bowiem kurortów i lokali, w których praktycznie przez cały dzień można potańczyć i poznać ciekawych ludzi.