Czy podczasz ciąży można uprawiać sport?

Zima lub ciąża nie oznacza usprawiedliwienia na przesiadywanie całych dni przed telewizorem. Dla chcącego nic trudnego, więc i zimą lub nawet w ciązy można wyszukać sobie sport i zajęcia, dzięki którym rozruszać będziemy mogli nasze kości.

Uprawianie sportu pod dachem różni się trochę od tego, do którego przywykliśmy na świeżym powietrzu, jednak jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma. Nie zmienia to jednak faktu, że gry zespołowe toczone pod dachem hali należą również do niezwykle ciekawych i wciągających. To także jest sport uprawiany przez kobiety.  Zasady, na przykład, piłka nożna niewiele odbiegają od tych, które uznawane są podczas rozrywania meczy na trawie. Zazwyczaj różnica polega tutaj w długości jednej połowy, ilości zmian.

Jednak jak sami widzimy nie są to diametralne zmiany w przepisach, więc przestawienie się na nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Trochę inaczej wygląda tutaj ogólno pojęta fizyka gry. Nie spotkamy się z nierówną murawą, ponieważ parkiet jest tutaj gładki niczym szwedzki stół. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle. Nie będziemy mogli już obwiniać stanu murawy za popełnione przez nas „kiksy”.