Kredyty na samochód dla osób fizycznych

Nie tylko klienci indywidualni potrzebują pomocy przy zakupie wymarzonego samochodu. Również firmy i przedsiębiorstwa szukają dodatkowych źródeł finansowania przy zakupie pojazdów potrzebnych w firmie.

To właśnie z myślą o nich placówki bankowe stworzyły specjalne kredyty na auto dla firm.

Kredyty samochodowe dla firm przyznawane są na zasadach zbliżonych do tych, na podstawie których banki udzielają kredytów osobom fizycznym.

Są oprocentowane, ich zaciągnięcie wiąże się z prowizją, a ich raty rozłożone nawet na kilka lat. Kredyty na auto dla firm przyznawane są na ogół według uproszczonej procedury i z uproszczonym zabezpieczeniem, gwarantując określoną kwotę zarówno na zakup samochodu, jak i innych pojazdów czy sprzętu wodnego i powietrznego.

Warto też poświęcić nieco uwagi ofertom, które umożliwiają wykupienie pakietu ubezpieczeń na korzystnych warunkach bez konieczności poszukiwania agenta ubezpieczeniowego.

Dlaczego warto wybrać kredyt na auto dla firm?

Kredyt na auto dla firm umożliwia zakup dowolnego pojazdu dla osób posiadających własną działalność gospodarczą. W ramach kredytu na auto istnieje możliwość zakupu pojazdu nowy lub używany. Nie ma znaczenia, czy jest to samochód osobowy, ciężarowy ciągniki, przyczepy, naczepy, autobusy, motocykle, skutery czy motorowery.

Samochód zza zagranicy

Nie istnieją przeciwwskazania dotyczące zaciągnięcia kredytu na auto sprowadzone dla firmy zza granicy.

Wyższy standard auta

Nie jesteś zadowolony ze standardowego wyposażenie auta firmowego? Nasz kredyt na uto dla firmy pozwoli na kupienie dodatkowego wyposażenia, co przyczyni się do podniesienia standardu auta a także komfortu i bezpieczeństwa podróżowania.

Ubezpieczenie samochodu firmowego

Kredyt na auto dla firm możesz również wykorzystać na opłacenie prowizji sprzedawców, bankowych czy kosztów ubezpieczenia NNW, OC, AC kredytowanych pojazdów firmowych.