Meble do stacji paliw, czyli jak zwiększyć dochody w firmie

Meble do stacji paliw, czyli jak zwiększyć dochody w firmie

Jak wynika z danych Eurostatu: – W Polsce wskaźnik liczby aut na 1000 mieszkańców jest jednym z najwyższych w całej Europie. Wynosi 664 samochody, czyli 0,66 aut na mieszkańca. Tak duża liczba pojazdów sprawia, że coraz więcej osób widzi dobry biznes w założeniu własnej stacji benzynowej. Aby interes okazał się rentowny, należy zadbać o każdy szczegół, a jednym z nich jest odpowiednie wyposażenie. Dowiedz się, jakie meble do stacji paliw, będą najlepsze.

Meble do stacji paliw – dlaczego aranżacja jest tak ważna?

Kierowcy samochodów mają swoje ulubione modele pojazdów, są wierni akcesoriom do pielęgnacji karoserii i często jeżdżą na tę samą, sprawdzoną myjnię. Wielu z nich wiernie tankuje również na tej samej, sprawdzonej stacji paliw. Dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie klientów i stworzenie odpowiedniego tzw. Customer Experience.

Customer Experience to suma doświadczeń, emocji i przeżyć, jakie wiążą się z konkretną marką czy sklepem. Na dobry odbiór składa się fachowa miła obsługa, wysokiej jakości towar, atrakcyjne ceny oraz wygląd lokalu.

Stacja powinna być zaaranżowana w taki sposób, aby zakupy robiło się wygodnie i możliwie szybko – wielu kierowców tankuje pomiędzy licznymi, codziennymi obowiązkami i mają tylko chwilę na pobyt w sklepie. Ważnym elementem wystroju, wpływającym na całościowy odbiór, są meble do stacji paliw.

Wybieramy najlepsze meble do stacji paliw

Jakie meble do stacji paliw będą najodpowiedniejsze? Przede wszystkim warto postawić na kilka odmiennych modułów – lady chłodnicze, w których zmieszczą się zimne napoje i gotowe dania do szybkiego podgrzania, kilkupiętrowe regały na przekąski i akcesoria do samochodu, a także stojak na prasę.

Centralnym punktem każdej stacji jest lada z kasą, dlatego warto zadbać o jej nienaganny wygląd. Powinna być wykonana z solidnych materiałów, takich jak metal, stal, drewno lub szkło hartowane.

Ważną decyzją jest również wybór rozkładu mebli. Stacje paliw najczęściej mają niewielką powierzchnię, przy której dobrze sprawdza się tzw. układ pętlowy. Półki i regały tworzą w nim drogę do lady. Właściciel sklepu ma zatem pełną kontrolę nad tym, koło jakich produktów przejdzie klient, co sprawia, że łatwo wyróżnić ofertę promocyjną lub nowości.

Meble do stacji paliw od Vonart – jakość i niezawodność przez lata

Firma Vonart proponuje wysokiej jakości meble do stacji paliw, robione na zamówienie klienta. W ofercie znalazły się stoły ekspozycyjne, gondole sklepowe oraz regały metalowe. Każdy mebel może być polakierowany na kolory marki, co zwiększa rozpoznawalność wśród klientów. Już dziś poznaj dotychczasowe realizacje na vonart.com.pl i umów się na rozmowę o projekcie dopasowanym do Twojego lokalu.