Zabiegi na twarz – jak zadbać o piękną cerę? 

Zabiegi na twarz – jak zadbać o piękną cerę? 

Gładka i świetlista cera jest marzeniem niejednej kobiety. Niestety nie wszystkim przychodzi ona bez wysiłku. Piękna cera nierzadko wymaga nie tylko odpowiednich kosmetyków, ale także zabiegów. Zabiegi kosmetyczne na twarz oczyszczają cerę, poprawiają wygląd skóry i pomagają pozbyć się różnego rodzaju niedoskonałości. Jak zadbać o piękną cerę? Zobacz najlepsze zabiegi na twarz. 

Mezoterapia igłowa – sposób na młodszą cerę

Mezoterapia igłowa, mimo że nie brzmi najlepiej, to jest nieinwazyjnym i szybkim zabiegiem. Pozwala na dogłębne odżywienie skóry, która staje się jędrna i świetlista. Mezoterapia igłowa jest najskuteczniejszym zabiegiem, który poprawia kondycję skóry. W czym tkwi jej sekret? Odpowiedzią są idealnie dobrane do potrzeb skóry koktajle odżywcze. Przy pomocy igły są one aplikowane w głąb skóry, która już po pierwszym zabiegu staje się widocznie gładsza. Mezoterapia igłowa to świetny sposób na wygładzenie zmarszczek, odżywienie suchej i szarej skóry oraz poprawę jędrności.

Co więcej, mezoterapia igłowa to także metoda na ochronę skóry przed czynnikami środowiskowymi. Zabieg zabezpiecza cerę przed szkodliwymi promieniami UV, zimnem oraz wiatrem. Sam zabieg jest bezbolesny i zapewnia długotrwałe efekty. Po mezoterapii igłowej będziemy się mogły cieszyć piękną i gładką cerą aż do dwóch lat po zakończonej serii zabiegów. Więcej na temat mezoterapii igłowej znajdziesz na www.katarzynaosipowicz.pl

Dermapen na blizny potrądzikowe 

Wiele kobiet boryka się z bliznami potrądzikowymi. Nie jest to powód do wstydu, ale dołeczki, wgłębienia i nierówności nierzadko są źródłem kompleksów. Całe szczęście nowoczesna medycyna estetyczna pozwala na stosunkowo szybkie i bezbolesne pozbycie się pozostałości po chorobie skórnej. Jedną z możliwości jest Dermapen. Zabieg ten polega na pobudzeniu skóry przy zastosowaniu mikronakłuć. Dzięki temu cera się szybciej regeneruje i powstają nowe włókna kolagenowe. Każdy kolejny zabieg Dermapenem stopniowo wygładza skórę i zmniejsza widoczność blizn. Sam zabieg trwa ok. 30 min i jest nieinwazyjny. Oznacza to, że od razu po zejściu z fotela możemy wrócić do codziennych czynności. 

Peelingi chemiczne na głębokie oczyszczenie 

Podstawą zdrowej i pięknej cery jest jej dogłębne oczyszczenie. Dlatego warto kilka razy do roku zdecydować się na peeling chemiczny, który oczyści najgłębsze warstwy skóry. Zabieg pozwala na złuszczenie się starego naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładka i świetlista. To także świetny sposób na pozbycie się przebarwień. Pamiętaj jednak, że każdy zabieg warto najpierw skonsultować z dermatologiem.