Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu? Wynajmij auto z BEEP!

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu? Wynajmij auto z BEEP!

Poleganie wyłącznie na komunikacji miejskiej nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza jeśli wybierasz się w podróż służbową, w której nie możesz pozwolić sobie na spóźnienie. Gdy jedziesz po raz pierwszy w nowe miejsce – np. do Poznania, łatwiej i wygodniej będzie przemieszczać się sprawdzonym środkiem transportu, który bez problemu dowiezie Cię do wybranego celu. Warto zatem rozważyć wypożyczenie auta, dzięki któremu zyskasz niezależność.

Od kogo warto wypożyczyć samochód w Poznaniu?

Planując wyjazd do Poznania i wypożyczenie auta warto rozejrzeć się za wypożyczalnią, w której możesz szybko i wygodnie wynająć auto na tyle czasu, ile potrzebujesz. Jeżeli chodzi o dostępne możliwości, to naszym zdaniem warto rozważyć wynajęcie auta od BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-poznan/. Wypożyczalnia BEEP. Rent pozwala tanio, szybko i bez zbędnych formalności ogarnąć auto niezbędne do podróży o różnym celu. Nie jest to jednak zwykła wypożyczalnia.

BEEP.rent cechuje brak posiadania własnej floty samochodów przeznaczonych na wynajem. Auto, które możesz wypożyczyć, należy do prywatnej osoby, która w danym okresie go nie potrzebuje. Jest to tzw. carsharing peer-to-peer, który zwalnia zajęte miejsca parkingowe w mieście i tym samym ogranicza liczbę samochodów w danym regionie. Rozwiązanie jest zatem korzystne dla środowiska, a przy tym dobre dla każdej strony. Ty jako wypożyczający zyskujesz wygodny środek transportu, a właściciel auta ma okazję do wzbogacenia się za udostępnienie swojego auta na kilka dni.

Wypożyczenie auta od BEEP.rent – krok po kroku

Po podjęciu decyzji o chęci wypożyczenia auta od BEEP.rent należy odwiedzić stronę wypożyczalni, w celu dokonania wstępnej rezerwacji auta.

Pierwszy krok to wyszukanie auta, które dostępne będzie w wybranym przez Ciebie terminie. W tym celu podaj miejsce odbioru samochodu (wystarczy wpisanie miasta) oraz datę i godzinę. Na tym etapie podaj także datę zwrotu samochodu. Gdy już wypełnisz te informacje klinki „wyszukaj”, aby zapoznać się z dostępnymi możliwościami.

Twoim oczom ukaże się lista dostępnych samochodów oraz mapa z dokładną lokalizacją aut. Drugi krok to wybór pojazdu. Na tym etapie możesz podejrzeć szczegółowe parametry samochodu dotyczące m.in.: typu nadwozia, mocy silnika, roku produkcji, rodzaju skrzyni biegów, czy paliwa. Jeśli już zdecydujesz się na auto – wskaż limit kilometrów, które planujesz nim pokonać, zapoznaj się z warunkami rezerwacji oraz kosztami.

Trzeci krok to rozpoczęcie rezerwacji przez kliknięcie „rozpocznij rezerwację” – przycisk znajdziesz pod wyliczeniem opłaty za wynajem. Do rezerwacji niezbędne jest posiadanie konta na BEEP.rent, które możesz szybko założyć. W tym celu przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy kierowcy.

Ostatni etap to dokonanie płatności. Możesz zapłacić za wszystko z góry albo wnieść tylko część tej kwoty. Druga opcja oznacza konieczność uiszczenia reszty opłaty w dniu odbioru auta. Płatność wykonasz wygodnie i szybko kartą u opiekuna BEEP.rent, z którym podpiszesz elektroniczną umowę.

 

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż wypożyczalnia samochodów