AVA 3.0, czyli największy klub w Bydgoszczy, w którym bawią się wszyscy!

AVA 3.0, czyli największy klub w Bydgoszczy, w którym bawią się wszyscy!

Jeśli lubisz spędzać weekendowe wieczory na imprezowaniu, być może tak jak wielu innym osobom brakuje ci miejsc gwarantujących dobrą zabawę. Co gorsza, może zrezygnowałeś z tego sposobu spędzania czasu ze względu na małe i ciasne lokale, nieciekawą muzykę lub towarzystwo wyłącznie najmłodszych klubowiczów. Na szczęście istnieje dobra alternatywa!

Czym jest AVA 3.0?

AVA 3.0 to zdecydowanie więcej niż zwykły klub taneczny. Przede wszystkim jest to jeden z największych tego typu lokali w województwie kujawsko-pomorskim. Idąc tam, nie musisz się obawiać, że dla ciebie i twoich przyjaciół zabraknie miejsca na ciasnym parkiecie. Co, nie ukrywajmy, w innych klubach zdarza się bardzo często. Przy ulicy Stary Port 21 (kojarzysz to miejsce, prawda?) znajdziesz salę taneczną, bar i wiele więcej atrakcji!

Zacznijmy od tego, co najbardziej rzuca się w oczy. Klub AVA 3.0 jest naprawdę duży. Składa się z trzech pięter, a na każdym z nich panuje inny muzyczny klimat. Jednego wieczoru możesz przenieść się do różnych światów i epok. Tym samym klub gwarantuje brak nudy! 

Co jeszcze znajdziesz w środku? Jak przystało na wieczorowy klub muzyczno-taneczny, właściciele bydgoskiego lokalu zadbali o imponujący bar. Kupisz tam zarówno autorskie drinki, jak i klasyczne trunki oraz napoje bezalkoholowe. Do dyspozycji twojej ekipy będą także ciepłe i zimne przekąski.

Średnia wieku w klubie AVA 3.0

Kolejnym atutem klubu w Bydgoszczy jest ograniczenie wiekowe. Dobrze wiemy, że w wielu miejskich lokalach bawią się niemal wyłącznie osoby, które dopiero co osiągnęły pełnoletność. Klub przy ulicy Stary Port 21 sprawia, że każdy z nas może jednak bawić się na swój sposób. AVA 3.0 organizuje co prawda klubowe soboty 18+, jednak piątki przeznaczone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 26. rok życia. Średnia wieku gości lokalu oscyluje w okolicach 24+, a takich miejsc zdecydowanie brakuje na mapie województwa.

Warto wspomnieć również o idealnej lokalizacji klubu w Bydgoszczy. Ulicę Stary Port 21 dobrze znają bywalcy poprzedniego, legendarnego baru miejskiego. Sąsiedztwo Mostu Bernardyńskiego i rzeki Brdy nie pozwala zgubić się nawet osobom przyjezdnym.

Chcesz zarezerwować miejsce? Tutaj zrobisz to bezpłatnie!

W klubie AVA 3.0 masz do dyspozycji loże i stoliki, które możesz zarezerwować dla siebie i swoich znajomych bez żadnych dodatkowych opłat. Ponadto właściciele klubu oferują również możliwość rezerwacji VIP roomu z prywatną łazienką, barem i parkietem. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby zorganizować w klubie urodziny, wieczór panieński, a nawet imprezę dla firm.