Toto WC do małych łazienek

Toto WC do małych łazienek

Małe łazienki mogą być cierniem w oku, a podczas remontu należy koniecznie spróbować zainstalować zestaw łazienkowy i toaletowy, który zapewni najlepszą możliwą oszczędność miejsca. Istnieje wiele łazienek zaprojektowanych z myślą o małej i kompaktowej toalecie, ale wybór właściwej może być trudny w najlepszym przypadku.

Toalety Toto są jednymi z najlepszych na świecie, a Toto jest największym producentem akcesoriów toaletowych i hydraulicznych na świecie, a także produkuje świetne toalety do kompaktowych łazienek. Zanim przyjrzymy się ich najpopularniejszej kompaktowej toalecie, rozważmy kilka opcji, które mogą naprawdę odmienić Twoją łazienkę, oferując dużo więcej miejsca i poprawiając jej wygląd.

Toalety narożne to świetna innowacja projektowa, umożliwiająca dodanie toalety w samym rogu pokoju, a nie wzdłuż jednej ze ścian. Ten projekt polega na stworzeniu zbiornika toalety o trójkątnym kształcie, który można zamontować w rogu pokoju, z toaletą skierowaną w stronę środka pomieszczenia. Te trójkątne projekty dodają również ładnego wyglądu pomieszczeniu, trochę bardziej interesującego niż standardowe projekty toalet.

Inne Opcje

Inną opcją jest skorzystanie z toalety bezzbiornikowej. Większość toalet ma spłuczkę z tyłu, co powoduje dość dużą powierzchnię urządzenia. Toalety bezzbiornikowe są nieco inne i nie wykorzystują zbiornika na wodę zasilanego grawitacyjnie, zamiast tego polegają na pompie do usuwania odpadów. Dzięki temu rura odpływowa toalety może w razie potrzeby wyjść przez tylną ścianę, oszczędzając przy tym dużo miejsca.

Nie wszystkie toalety Toto nadają się do małych przestrzeni, ale toaleta Toto Ultramax dobrze się sprzedaje osobom, które chcą poprawić powierzchnię podłogi w swojej łazience. Jest to dwuczęściowa toaleta, ale projekt oferuje mniejsze wymiary niż wiele jej odpowiedników, dzięki czemu świetnie nadaje się do małego pokoju. Toto produkuje również szeroką gamę jednoczęściowych toalet, w których zbiornik toalety jest integralną częścią miski, ponownie oszczędzając cenną przestrzeń.

Toto Drake to kolejna toaleta, która dobrze sprawdza się w mniejszym pokoju i jest również w rozsądnej cenie. Małe łazienki nie muszą być cierniem w boku, sprawdź jedną z niesamowitych toalet Toto do renowacji łazienki.

Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań, sprawdź https://bracia.eu/toalety-na-budowe.html