SmartLunch – obiady dla Twoich pracowników 

SmartLunch – obiady dla Twoich pracowników 

Nie da się zaprzeczyć, że pracownicy, o których się dba, wykazują się większą efektywnością pracy i lojalnością wobec pracodawcy. W przypadku pracy biurowej, ale nie tylko, bardzo ważną kwestią są obiady. Jak zapewnić pracownikom dostęp do zdrowych i zbilansowanych posiłków. Rozwiązaniem jest aplikacja SmartLunch smartlunch.pl, która umożliwia pracownikom zamawianie obiadów z różnych restauracji na koszt firmy. Zobacz, jak działa takie rozwiązanie i dlaczego warto się na nie zdecydować. 

Jak działa zamawianie obiadów przez SmartLunch? 

SmartLunch to prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia składanie zamówień na obiady u różnych restauratorów. Zamówienie złożone w aplikacji trafia do restauratora. Ten następnie dostarcza je na wskazaną godzinę bezpośrednio do firmy. Co ważne, jako pracodawca możesz rozliczyć się za zamówione przez pracowników posiłki pod koniec miesiąca za pomocą jednej faktury. 

Zamówienia przez SmartLunch pracownicy mogą składać nie tylko za pośrednictwem aplikacji, ale także przeglądarki internetowej. Ponadto możesz zamówić posiłki SmartLunch do każdego miejsca w Polsce. Niezależnie od tego, gdzie mieści się Twoja firma bądź jej oddziały. Dzięki temu jest to funkcjonalne rozwiązanie dla niejednej firmy. Obiady ze SmartLunch to oszczędność czasu. Na każdym zamówieniu znajduje się etykieta z imieniem i nazwiskiem pracownika. Tym sposobem pracownicy mogą z łatwością odszukać swój posiłek i nie spędzać swojej przerwy obiadowej w kolejkach. Z kolei termiczne opakowania, w których przywożone są zamówienia, to gwarancja utrzymania odpowiedniej temperatury posiłków.

Dlaczego warto dbać o zdrowe odżywianie pracowników? 

Z badań, przeprowadzonych przez organizację Health Enhancement Research Organization wynika, że pracownicy, którzy regularnie jedzą zdrowe posiłki, osiągają aż o 25 proc. większą wydajność w pracy, w porównaniu do tych, którzy nie odżywiają się zdrowo. Jak więc widzisz, dostęp do zdrowych i zbilansowanych obiadów jest kluczowy dla efektywnej pracy Twoich pracowników. Inwestowanie w posiłki pracownicze jest więc metodą na rozwój firmy.  

Ze SmartLunch jest to proste zadanie, które nie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania. Pracownicy mogą samodzielnie wybrać, na co dziś mają ochotę. Świeże i smaczne posiłki dostarczane są na konkretną godzinę. Co ważne, wszystkie obiady przygotowane są najwyższej jakości składników. Jeśli więc szukasz sposobu na zapewnienie swoim pracownikom zdrowych posiłków, to postaw na SmartLunch.