Pomysły na spędzenie Walentynek w domu – 3 propozycje

Pomysły na spędzenie Walentynek w domu –  3 propozycje

Nie wszystkie pary przepadają za spędzaniem Walentynek poza domem. Nie da się ukryć, że jest to dzień, w którym wszystkie restauracje i kina są oblegane przez pary i ciężko jest skorzystać z niektórych atrakcji, nie rezerwując ich o wiele wcześniej. Co więcej, w tym roku przez panujące obostrzenia nie mamy co liczyć na romantyczny wypad do ulubionej knajpy czy weekendowy wyjazd do SPA. Co zrobić w takiej sytuacji? Spędzenie Walentynek w domu również może być przyjemne i sprawi Wam wiele frajdy pod warunkiem, że dobrze się do tego przygotujecie. Co można robić w Walentynki w domu? W poniższym artykule poznasz 3 ciekawe rozwiązania!

Maraton filmów

Nieczynne kina i brak możliwości obejrzenia nowego hitu filmowego na dużym ekranie? Nic nie szkodzi, w końcu możecie zorganizować romantyczny maraton filmowy na swojej kanapie. Wybierz razem z drugą połówką 2-3 filmy, które obejrzycie w Walentynkowy wieczór. Możecie zorganizować maraton tematyczny np. z samymi komediami lub jedynie z filmami akcji – wszystko zależy od Waszych upodobań.

Warto tego dnia skorzystać z platformy https://vodfilmy.pl, która udostępnia swoim użytkownikom największe hity filmowe oraz seriale. Wystarczy, że odpalisz film na telewizorze i przygotujesz przekąski. Gwarantujemy, że maraton filmów w domu może być nawet fajniejszy od tego w prawdziwym kinie.

Romantyczna kolacja

Kolacja we dwoje wydaje się dość oklepanym pomysłem na spędzenie Walentynek, jednak wiele par uwielbia taki sposób spędzania wolnego czasu. Zaproś drugą połówkę na romantyczny posiłek w Waszym własnym domu. Oboje możecie ubrać się elegancko, tak jakbyście zrobili to do restauracji. Jedzenie możecie zamówić z ulubionej restauracji, ale dobrym pomysłem jest też wspólne gotowanie.

Wspólne przyrządzanie posiłków do duża frajda, możecie spróbować przygotować danie, którego do tej pory nie zrobiliście w swojej kuchni. Wspólne gotowanie czy pieczenie ciasta daje wiele powodów do śmiechu, a jak wiadomo, tego nie powinno zabraknąć w udanym związku.

Masaż

Przez sytuację spowodowaną pandemią Wasz wieczór w SPA przepadł? To nic takiego, w końcu możecie zorganizować swoje prywatne SPA w domu. Zaproponuj drugiej połówce relaksujący masaż przy Waszej ulubionej muzyce. Możecie skorzystać z filmików instruktażowych w internecie, które pokazują jak zrobić prosty masaż rozluźniający spięte mięśnie. Może okazać się, że odkryjecie w sobie umiejętności, których do tej pory nie byliście świadomi i co chwile będziecie fundować sobie sesje masażu w domowym zaciszu.