Jaką markową polówkę wybrać?

Jaką markową polówkę wybrać?

Nie bez powodu uważa się, że koszulka polo to obowiązkowa pozycja w każdej męskiej garderobie. To doskonałe wręcz połączenie wygody z wyszukaną elegancją, która sprawdzi się również w sytuacjach wymagających bardziej wizytowego stroju. Dlaczego koszulki tego rodzaju cieszą się tak wielkim uznaniem?

Koszulka polo – must have w garderobie każdego mężczyzny

Na ogół koszulki polo produkowane są z doskonałej jakości piki bawełnianej, dzięki czemu zapewniają odpowiedni przepływ powietrza. Taki stan rzeczy powoduje, że koszulka tego typu doskonale sprawdza się podczas intensywnych treningów, ale będzie także świetnym wyborem na gorące dni wymagające nieco bardziej eleganckiego outfitu. Koszulka polo w pewien sposób dopasowuje się do reszty garderoby. Sprawdza się w wielu połączeniach i jest przede wszystkim niezwykle wygodna.

Na co zwracać uwagę podczas kupna koszulek polo?

Obecnie na rynku można znaleźć bardzo wiele koszulek polo, ale warto pamiętać, że koszulka koszulce nierówna. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na gatunek materiału, z którego została uszyta. Jedynie wysokogatunkowe tkaniny zapewniają produkt wytrzymały i przeznaczony do długiej eksploatacji. Największym zainteresowaniem cieszą się koszulki polo z bawełny. To materiał, który zapewnia najwyższy poziom komfortu w najgorętsze dni lata, doskonale wchłaniając wilgoć i zapewniając bardzo dobrą przepuszczalność.

Koszulki polo Ralph Lauren

Wyjątkowe koszulki Polo Ralph Lauren to doskonała propozycja dla mężczyzn, którzy zwracają uwagę na najdrobniejsze nawet detale. Projektant oferuje koszulki doskonałe pod względem jakości. Dostępne są modele w rozmaitych kolorach począwszy od klasycznej bieli, a na głębokim granacie kończąc. Warto również wspomnieć, że mamy w tym wypadku do czynienia ze stuprocentową bawełną z najwyższej półki. Tego typu koszulki mogą być wspaniałą bazą pod odzieżą na nieco chłodniejsze dni lub motywem przewodnim stylizacji letniej.

Koszulki polo Calvin Klein

Z kolei koszulki polo Calvin Klein to wyjątkowo udane połączenie szyku i niesamowitego luzu. Nie brakuje również sportowego ducha. Projektant oferuje świetne modele z piki bawełnianej w czarnym kolorze. Dostępne są również modele w kolorze białym i granatowym. Znakiem rozpoznawczym koszul od CK jest dyskretny logotyp oraz bezbłędne wykonanie. Produkt odznacza się bardzo dużą wytrzymałością i zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Koszulki polo Tommy Hilfiger

Polo Tommy Hilfiger to z kolei znacznie większy wybór pod względem kolorystycznym. Również w tym wypadku mamy do czynienia z gatunkowo doskonałą bawełną, która idealnie sprawdza się w sezonie letnim. Dostępne są modele koszulek polo Tommy Hilfiger w błękitnym wydaniu. Można jednak skusić się na kobaltowy kolor lub pozostać przy klasyce, czyli eleganckiej bieli. Warto dodać, że produkt jest w większości tworzony na bazie organicznych materiałów.