Lipoliza laserowa – na czym polega ten zabieg?

Lipoliza laserowa – na czym polega ten zabieg?

Wiele kobiet chce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmuklić sylwetkę. Jednym ze sposobów na pozbycie się problemu jest skorzystanie z zabiegu medycyny estetycznej. Lipoliza laserowa to skuteczna metoda modelowania sylwetki. Dzięki nowoczesnej technologii możesz szybko i skutecznie poprawić wygląd swojego ciała. Zobacz, na czym polega zabieg lipolizy laserowej i kto może go wykonać.

Czym jest lipoliza laserowa?

Jeśli nie chcesz poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, to lipoliza laserowa powinna Cię zainteresować. Taki zabieg daje zadowalające rezultaty bez konieczności użycia skalpela. Nowoczesny laser jest całkowicie bezinwazyjny, a po zabiegu nie trzeba przechodzić długiej rekonwalescencji. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut, a podczas niego można usunąć nadmiar komórek tłuszczowych z obszaru poddanego lipolizie. Skóra podczas zabiegu nie jest naruszana, dzięki czemu pacjent praktycznie od razu może wrócić do normalnego funkcjonowania.

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej nie pozostawia blizn. Tkanka tłuszczowa jest podczas zabiegu rozbijana za pomocą specjalnego lasera. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego cały zabieg jest bezbolesny, więc nawet osoby o niskim progu bólu mogą z niego skorzystać. Lipolizę można wykonać w większości partii ciała – nawet na twarzy.

Efekty po zabiegu

Po lipolizie laserowej można zauważyć takie efekty jak: ujędrnienie skóry, usunięcie przebarwień oraz wysmuklenie sylwetki. To ostatnie może być szczególnie ważne dla osób, które mimo zdrowej diety i ćwiczeń dalej zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową. Można też liczyć na zredukowanie cellulitu, a pierwsze efekty są widoczne praktycznie od razu. Zaletą lipolizy jest to, że skóra po jej wykonaniu nie jest wiotka i obwisła. Mniejsze jest także ryzyko siniaków i opuchlizny.

Gdzie wykonać lipolizę laserową?

Zabieg lipolizy laserowej powinien być wykonany w profesjonalnej klinice https://wirtualnaklinika.pl/lipoliza-laserowa/. Dzięki temu ryzyko powstania powikłań po zabiegu jest bardzo niskie, a sama lipoliza zostanie przeprowadzona w odpowiednich warunkach. Nie warto oszczędzać na zabiegach medycyny estetycznej i korzystać z usług osób, które nie mają wystarczającego doświadczenia, dobrego sprzętu i wiedzy. Dobrze wykonany zabieg medycyny estetycznej nie zagraża zdrowiu ani życiu pacjenta. Lipolizę laserową wykonaj w gabinecie, który cieszy się dobrymi opiniami i może pochwalić się wykonaniem udanych zabiegów. Profesjonalnie wykonany zabieg przyniesie Ci zadowalające rezultaty.