SalonParker.pl – ekskluzywne wieczne pióra

SalonParker.pl – ekskluzywne wieczne pióra

Długopisów używamy codziennie – podczas podpisywania dokumentów w pracy, wypełniania spraw urzędowych czy adresowania kopert. W takich prozaicznych sprawach wykorzystujemy najczęściej zwykłe, najtańsze długopisy. Dla tych, którzy cenią sobie elegancję i wysublimowany styl, istnieje jednak także inne rozwiązanie – wieczne pióra marki Parker, które po dziś dzień są uznawane za powszechnie z jedne z najlepszych na świecie

Parker – lider na rynku ekskluzywnych wiecznych piór

Parker jest liderem branży ekskluzywnych artykułów piśmiennych. Jest to firma z wieloletnią historią sięgającą ostatnich lat dziewiętnastego wieku. Wówczas to George S. Parker założył przedsiębiorstwo Parker Pen Company (1892 rok), które w następnych latach dynamicznie się rozwijało i zdobyło mocną pozycję nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także w krajach europejskich.

Sklep Salon Parker dostarcza na rynek takie ekskluzywne i cechujące się dobrą jakością produkty, jak:

  • pióra wieczne oraz kulkowe,

  • długopisy,

  • zestawy (np. wieczne pióra wraz z gustownym etui, zestawy prezentowe),

  • naboje do piór, atramenty, wkłady do długopisów.

Produkty stworzone przez Parker są dobrym wyborem na prezent. Nie tylko mogą być one cennym podarunkiem z okazji świąt czy urodzin bliskiej osoby; pióra Parker to także świetny pomysł na gustowny podarunek przyznawany w formie gratyfikacji dla odnoszącego sukcesy pracownika lub upominek dla kontrahenta.

Salon Parker

Produkty marki Parker na terenie Polski można kupić m.in. w sklepie SalonParker.pl. SalonParker.pl przynależy do Excellent Office – grupy prowadzącej dystrybucję artykułów biurowych (w tym produktów stworzonych przez firmę Parker) oraz plastycznych. Placówki sieci SalonParker.pl znajdują się na terenie całej Polski, w centrach handlowych dużych miast m.in. w Warszawie (m.in. Centrum handlowe Bemowo, Centrum Handlowe Skorosze Ursus, Centrum Handlowe Blue City, Atrium Targówek), Lublinie (Centrum Handlowe Atrium Felicity), Katowicach oraz Łodzi.