Metki na zamówienie – wizytówka ujawniająca jakość Twojej marki!

Metki na zamówienie – wizytówka ujawniająca jakość Twojej marki!

Metki to wbrew pozorom bardzo ważny element produkcji odzieży. Wykorzystywane w celu znakowania ubrań stanowią nieodłączny element kreowania marki. Są zatem pewnego rodzaju wizytówką firmy, a jak wiadomo, wizytówka musi być prestiżowa.

Metka, metce jednak nie równa – w zależności od wyboru dokonanego przez markę, może zostać nadrukowana na ubraniu lub też przybrać bardziej ekskluzywną formę jak np. być wszywką żakardową. Bez względu na to, na jaki rodzaj metki na swojej najnowszej kolekcji ubrań, butów lub bielizny się zdecydujesz, ważne jest to, aby była ona wykonana ze szczególną dbałością nawet o te najmniejsze detale.

Jakie cechy powinna spełniać metka odzieżowa?

Jak już wspomnieliśmy metka odzieżowa to wizytówka Twojej marki/firmy. Daje okazję do zaprezentowania jakości, którą chcesz się przecież wyróżnić na tle swojej konkurencji. Odpowiednio dobrana metka odzieżowa powinna zatem przede wszystkim:

  • być odpowiednio mocna i wytrzymała tj. odporna na częste używanie ubrania oraz pranie;
  • mieć nieostre krawędzie, których gładkość nie będzie w żaden sposób podrażniać właściciela noszonej odzieży;
  • być miękka i miła w dotyku;
  • zawierać uwypuklone logo Twojej firmy wykonane w wysokiej jakości;
  • prezentować się estetycznie, dzięki idealnie dobranym kolorom;
  • mieć odpowiednio dobrany rozmiar;
  • być dostosowana do wybranego przez Ciebie sposobu umieszczenia jej na Twoim produkcie.

Zakup metki odzieżowej spełniającej wszystkie te cechy nie jest zatem taki prosty. To właśnie wybór odpowiedniego producenta metek na zamówienie sprawia największy problem.

Metki na zamówienie – komu warto zaufać?

Znalezienie właściwego producenta odzieżowych metek to nie niełatwe zadanie – zwłaszcza, jeżeli dotychczas nie udało nam się z nikim nawiązać trwałej i owocnej współpracy. Co prawda istnieje dość sporo firm, które produkują metki na zamówienie, jednak gdy nadchodzi moment dokonania wyboru, to wiele marek ma z tym problem.

Podczas poszukiwań powinniśmy przede wszystkim zwracać uwagę na opinie w internecie. Wcale nie mniejsze znaczenie będą miały tu polecenia dobrych znajomych z branży. Dokładny research w tej kwestii to zatem Twój obowiązek – zwłaszcza, jeżeli zależy Ci na pozytywnym odbiorze Twojej marki wśród potencjalnych konsumentów.

A jeżeli już o poleceniach mowa, to naszym zdaniem na uwagę zasługuje firma  EPUS, którą cechuje indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wysoką jakość otrzymanych metek na zamówienie gwarantuje nowoczesny sprzęt używany przez EPUS, który potrafi idealnie wygładzić zbyt ostre krawędzie odzieżowej metki.