Małe urządzenie o wielkim znaczeniu – twoje przenośne EKG

Małe urządzenie o wielkim znaczeniu – twoje przenośne EKG

Serce to bez wątpienia najważniejszy narząd w naszym ciele. Codziennie wykonuje ogromną pracę, dzięki której możemy funkcjonować. Jak każdy narząd czasem potrzebuje szczególnej opieki lub doznaje nieprawidłowości. Oprócz tradycyjnego monitorowania jego pracy u lekarza, możemy robić to sami każdego dnia! Pomoże nam w tym przenośne EKG https://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/.

Kto może potrzebować EKG?

Zastanawiasz się, komu przyda się urządzenie? Odpowiadamy! Przede wszystkim przenośne EKG może być idealnym rozwiązaniem dla osób z problemami kardiologicznymi lub dla tych, którzy mieli już problemy z sercem w postaci zawału mięśnia sercowego. To idealny sposób na lepszą profilaktykę oraz spokój ducha każdego dnia. Codzienne EKG u lekarza jest prawdopodobnie niemożliwe, a przede wszystkim byłoby uciążliwe. Co więcej, domowe EKG może przydać się również sportowcom, szczególnie tym wyczynowym. Zdarza się, że zawodnicy trenują z arytmią mięśnia sercowego, przez co regularnie powinni kontrolować jego pracę. 

Jak działa Kardia Mobile 6L?

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi funkcjami przenośnego EKG, wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną na smartfona lub tablet. Dzięki temu wszelkie dane będą zapisywać się w jednym miejscu. Co więcej, zapisane wyniki można bez problemu wysłać do lekarza, aby ocenił je własnym okiem. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu nasze serce może być pod stałą kontrolą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary urządzenia. Bez problemu każdy zmieści swój przenośny aparat nawet do kieszeni, gdyż jest mniejszy niż karta kredytowa. To świetna wiadomość dla kobiet lub starszych osób, które nie powinny dźwigać zbyt ciężkich przedmiotów.

Co jeśli aparat do EKG się zepsuje?

Kardia Mobile 6L to nowoczesne urządzenie medyczne, w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Wiele osób jednak obawia się zakupu sprzętu ze względu na ewentualne zepsucie się. Nie ma co się obawiać, gdyż sprzęt wykonany jest z najwyższą starannością. Gdyby jednak zdarzyło nam się zniszczyć aparat, możemy być spokojni. Tak jak w przypadku wielu urządzeń elektronicznych, zakup obejmuje 24 – miesięczna gwarancja. Dlatego bez obaw możemy korzystać ze sprzętu. 

Bezpieczne urządzenie dla całej rodziny

Zdarza się, że z zaburzeniami pracy serca zmaga się więcej niż jedna osoba w rodzinie. Martwisz się, że musisz kupić dwa urządzenia monitorujące pracę serca? Bez obaw z jednego aparatu może korzystać więcej niż jedna osoba! Dzięki temu jedno urządzenie posłuży wielu sercom. Nie wahaj się, zamów urządzenie już dziś!